هشتمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و سیستم های ایمنی و حفاظتی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) از تاریخ 2 الی 4 شهریور ماه 1395برگزار و جهادادنشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی در آن حضوری پر رنگ داشت.

هشتمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و سیستم های ایمنی و حفاظتی در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) از تاریخ 2 الی 4 شهریور ماه 1395برگزار و جهادادنشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی در آن حضوری پر رنگ داشت.

در روزگاری که امنیت یکی از نیازهای اساسی در زندگی روزمره انسانها محسوب می شود و با وجود فناوری های پیشرفته در سیستم های جدید حفاظتی، ایجاد امنیت ایده آل میسرنخواهد شد مگر با پیشرفت و توسعه و ارائه تجهیزات به روز در کنار آگاهی از نحوه ی انتخاب صحیح این تجهیزات ، به همین منظور برای هشتمین بار متخصصان و کارشناسان این صنعت در نمایشگاه تخصصی سیستم های ایمنی و حفاظتی دور هم جمع شدند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهي واحد خواجه نصیرالدین طوسی. این نمایشگاه به منظور آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های حوزه حفاظت و برقراری ارتباط مستقیم بین شرکت های دست اندر کار و آشنایی با جدیدترین تکنولوژی های سیستم های حفاظتی در جهت تامین امنیت بیشتر مصرف کنندگان برگزار و جهاددانشگاهی نیز با حضور پر رنگ خود جدیدترین محصولات حفاظتی خود را در معرض دید کارشناسان این صنعت قرار داد.

برخی محصولات ارائه شده توسط جهاددانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی در نمایشگاه به شرح زیر میباشد

. گذرگاه های كنترل تردد در مدلهای مختلف نظیر

– گذرگاه كنترل تردد شيشه اي سريع

– گذرگاه كنترل تردد شيشه اي سریع پروانه ای

– گذرگاه كنترل تردد شيشه اي سریع مینی

– گذرگاه كنترل تردد سه شاخه

– گذرگاه كنترل تردد باله اي

. سامانه جامع کنترل دسترسی تحت وب

. نرم افزار مدیریت ملاقات و مراجعین ( پذیرش میهمان )

. درگاه جامع شناسایی افراد

. ساعت حضور و غیاب

همچنین از محصولات جدید این واحد که برای اولین بار در این نمایشگاه به معرض دید عموم گذاشته شد رونمایی شد:

– گذرگاه کنترل تردد شیشه ای سریع تمام استیل

– گذرگاه کنتر ل تردد سه شاخه موتوردار اتوماتیک

جهاد دانشگاهي بعنوان نهادي نشأت گرفته از انقلاب اسلامي، مظهري از تبلور تفكر خودباوري ، بويژه در نسل جوان متخصصين متعهد كشور است . تفكري كه ايشان را بر آن داشت تا در برآوردن نيازهاي جامعه خويش ، راست قامت در برابر همه ناملايمات بايستند و بر درگاه هيچ قدرتي جز قدرت لايزال الهي جبين نسايند اين نهاد از سال 1359 با مأموريت برقراري ارتباط ميان دانشگاه، جامعه و صنعت در زمينه هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي تأسيس شده و با فعاليت هاي شبانه روزي خود به همگان اثبات نمود كه در سايه خودباوري و تعهد به همه چيز مي‌توان دست يافت و در همين راستا جهاد دانشگاهي خواجه نصيرالدين طوسي نيز با هدف شناسايي نيازهاي صنعت كشور در زمينه طراحي و توليد پروژه هاي كاربردي شروع به كار نموده و تا كنون با به ثمر رساندن بيش از يكصد و پنجاه پروژه كاربردي در قالب قرارداد با مراكز مختلف صنعتي، ضمن بي نياز نمودن كشور از بسياري اقلام وارداتي، گام هاي محكم و قابل قبولي را در جهت خودكفايي و صرفه جويي ارزي برداشته است